O nás

Pizzéria Giulia bola otvorená v roku 2006. Už 11 rokov ponúka kvalitnú a perfektnú pizzu. V roku 2009 bola v tejto prevádzke otvorená bagetéria Giulia. V roku 2017 sme sa presťahovali do objektu Piller Kaštieľa na ulici Zemanskej v Krompachoch. Tu sme zlúčili naše prevádzky pod jednu strechu. V tomto objekte máme reštautáciu, pizzériu a penzi

Mesto Krompachy leží v západnej časti Košického kraja. Mestom preteká rieka Hornád, ktorá predeľuje tri horské celky. Severozápadne sú to Levočské vrchy, severne až východne sa rozkladá masív Braniska a Čiernej hory a západne od mesta ležia Volovské vrchy. Nad mestom sa nachádza veľké lyžiarske stredisko Plejsy, na ktorom je vybudovaná zjazdovka s lyžiarskymi vlekmi.

Cez mesto prechádza železničný ťah Bratislava – Žilina – Košice – Čierna nad Tisou a štátna cesta č.547, ktorá je aj zároveň odbočkou z cesty č. 18 zo Spišského Podhradia.

100 metrov od lyžiarskeho strediska ponúkame aj možnosť ubytovania na chate s kapacitou 14 lôžok.

V júni roku 2011 bola otvorená Pizzéria – restaurant Giulia a Penzión Giulia v obci Granč-Petrovce, Hlavná 26. Kapacita penziónu je 14 lôžok a kapacita pizzérie – restaurant je 60 miest. Prevádzka sa nachádza v krásnom prostredí pod Spišským hradom. Od Spišského hradu je vzdialená 2 kilometre a od Spišského Podhradia 5 kilometrov. Spišské Podhradie je známe svojou históriou a Spišskou kapitulou, ktorá je dodnes sídlom Spišského biskupstva.

V obidvoch lokalitách si môžete oddýchnuť, načerpať síl, pretože sa nachádzajú v krásnom tichom prostredí stredného Spiša. V blízkosti sa nachádza Spišský hrad, starobylá Levoča, Vysoké Tatry, Poprad, Slovenský raj a mnoho krásnych historických pamiatok, ktoré môžete navštíviť.

Naše služby
  • donášková služba
  • rodinné oslavy
  • firemné akcie
  • svadobné posedenie
  • smútočné posedenie
  • detské párty
  • oslavy promócií
  • a inéOtváracia doba:

Po 11:00-22:00
Ut-Št 10:00-22:00
Pia 10:00-24:00
So 11:00-24:00
Ne 12:00-22:00

pizzéria krompachy
pizzéria krompachy
pizzéria krompachy